Links

Experience Volendam werkt graag samen met en ondersteunt, al dan niet commercieel, alle organisaties die het cultureel erfgoed van Volendam een warm hart toedragen. Experience Volendam wil in het lokale, regionale en (inter)nationale toerisme eveneens een informatieve rol vervullen. Touroperators, toeristen maar ook andere toeristische instanties kunnen bij ons alle informatie opvragen. Wij zullen iedereen van antwoorden voorzien. Onderstaande links kunnen daar wellicht behulpzaam bij zijn.

Toeristische informatie

Bus-idee – site voor touringcarbedrijven www.bus-idee.nl
VVV – Edam www.vvv-edam.nl
VVV – Volendam www.vvv-volendam.nl
I Amsterdam www.iamsterdam.com

Parkeren

Gemeente-informatie www.parkeren.edam-volendam.nl

Evenementen

Dagje Volendam www.dagjevolendam.nl
Iventoverzicht www.iventoverzicht.nl
Palingsoundmuseum www.smitbokkum.nl/palingsoundmuseum
Uniek Volendam www.uniekvolendam.nl
Visit Volendam www.visitvolendam.com
Volendam Events www.volendamevents.com

Jachthaven/Ferry

Jachthaven Marina Volendam www.marinavolendam.nl
Marken Express www.markenexpress.nl

Hotels

Art hotel Spaander www.hotelspaander.nl
Hotel café restaurant van den Hogen www.hogen.nl
Hotel Old Dutch www.olddutch.nl
Hotel Volendam: Hotel Volendam
Marinapark Volendam www.roompot.nl
Van der Valk hotel Volendam www.hotelvolendam.nl

Bar/café/restaurants

Brasserie Cathrien www.cathrien.nl
Café Centraal www.cafecentraalvolendam.nl
Café de Molen www.grandcafedemolen.nl
Café Lennons www.cafelennons.nl
Café – restaurant de Dijk Volendam wwww.cafededijk.nl
Café – restaurant de Groene www.restaurantdegroene.nl
Café – restaurant de Vrijheid Volendam www.hcr-devrijheid.nl
Eetcafé ’t Havengat www.havengat.nl
’t Gat van Nederland www.gatvannederland.com
Havenrestaurant de Lunch www.delunchvolendam.nl
Paviljoen Smit-Bokkum www.smitbokkum.nl
Restaurant d’Ouwe Helling www.ouwehelling.nl
Restaurant de Koe Volendam www.restaurantdekoe.com
Restaurant Lotje aan de Haven www.lotjeaandehaven.nl
Restaurant Pieterman www.horecamarinapark.nl

Stichtingen/verenigingen

Stichting Cultuur Volendam www.cultuurvolendam.wordpress.com
Stichting Volendams Museum www.volendamsmuseum.nl
Vereniging Behoud de Volendammer Botters www.volendammerbotters.nl